• Bahasa Melayu (MY)
  • English (UK)
Kakitangan Profesional
 kpZawawi Tiyunin
Ketua Pustakawan
No. UCS: 100700
Emel: zawawitj@ums.edu.my 
 Sabaruddin Mamat v2Sabaruddin Mamat
Timbalan Ketua Pustakawan Kanan
No. UCS: 100166
Emel: sbruddin@ums.edu.my
 sazaliMd Sazali Md Salleh
Timbalan Ketua Pustakawan
Sektor Kewangan dan Aset
No. UCS: 101514
Emel: sazali@ums.edu.my
 Rosnitah GumparRosnitah Gumpar
Timbalan Ketua Pustakawan
Sektor Pentadbiran
No. UCS: 101800
Emel: nita@ums.edu.my
 sariady1Sariady Jamanih
Pustakawan Kanan
Sektor Perancangan Dan Governan
No. UCS: 100865
Emel: sariady@ums.edu.my
 Juliza3Juliza Ramzi
Pustakawan
Sektor Perhubungan Korporat
No. UCS: 102844
Email: juliza86@ums.edu.my

 

Kakitangan Sokongan
Suartini @ Suratini Suratman
Ketua Pembantu Pustakawan
No. UCS: 100853
Emel: suartini@ums.edu.my 
Rosendah Mat
Pembantu Tadbir
No. UCS: 101978
Emel: srosenda@ums.edu.my
Penney Liew
Pembantu Pustakawan
No. UCS: 102516
Emel: penny@ums.edu.my
Rohana Hj Kubis
Pembantu Pustakawan
No. UCS: 101714
Emel: rohana83@ums.edu.my
Shamsiah Mahmud
Pembantu Pustakawan
No. UCS: 102864
Emel: shamsiah@ums.edu.my
Shazwina Mohd Yusof
Pembantu Pustakawan
No. UCS: 102864
Emel: shazwina@ums.edu.my
Mohd Zulkarnain Salim Ali
Pembantu Pejabat Am Kanan
No. UCS: 103106
Emel: dzulr9@ums.edu.my
Farino Taip
Pemandu
No. UCS: 102714
Emel: farino@ums.edu.my
<